| Anonima009 a întrebat:

Cand apare noul film twilight?

Răspuns Câştigător
| MikyBaby a răspuns:

Daca te interesezi si tu putin pe net, va apare ultima parte pe 16.11. 2012 in cinematografe.

3 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Poi in cinematografe in Noiembrie, pe internet prin Februarie, la TV cred ca prin Martie.

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Sper sa nu mai apara niciodata, ca mai mare porcarie decat amandoua filme care au fost, nu am mai vazut.Pe cuvant, sunt de parere ca sunt multe alte filme ce trebuie vazute si re vazute si continuate cu noi serii! In fine, din ce am auzit si eu pe la tv sau alte surse, s-sr spune ca cica ar aparea a 2 a parte(prima aparand in 2011, Breaking down,parca,am vazut un pic din el, asa ca sa imi fac o idee, si l-am oprit), ar aparea prin 2013, prin toamna asa...Vizionare cat mai "placuta" si sanatate! Bafto dello delloooo!

| ILikeSummer a răspuns:

In Noiembrie.batting eyelashes