| DeeaCarmen a întrebat:

Cand apare serialul The Witcher?

5 răspunsuri:
| IonutSiAtat92 a răspuns:

Sincer nu stiu, dar il astept cu sufletul la gura.Momentan ma uit la The Walking Dead.

| Bizon95 a răspuns:

2019... mai sunt 3 luni
nu gasesc alta informatie nicaieri decat "2019"
https://www.google.com/search?q=the+witcher+first+episode+date

| PeeWee96 a răspuns:

The Witcher este un serial de televiziune web cu drame fantastice, creat de Lauren Schmidt Hissrich pentru Netflix. Se bazează pe seria de cărți cu același nume de Andrzej Sapkowski. Serialul urmează să fie lansat la sfârșitul lui 2019.

| DeeaCarmen explică (pentru IonutSiAtat92):

Ai citit cartile?

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru DeeaCarmen):

Nu sincer...dar cartea "Sangele elfilor" pare interesanta.Cred ca o voi citii.