| Alex363839 a întrebat:

Cât a parcurs serialul the witcher din cărți, nu mai am răbdare vreau să citesc continuarea povești.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iesi mai bine daca citesti toate cartile, ca oricum au schimbat multe.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Serialul The Witcher si cartile sunt 2 povesti aproape diferite! Recomand lectura integrala a seriei, in ordinea urmatoare:Ultima Dorinta, Sabia Destinului, Sangele Elfilor, Vremea Dispretului, Botezul Focului, Turnul Randunicii, Domnita Lacului si Anotimpurile Furtunii(asta ultima nu e foarte buna, dar se fac niste referinte la finalul neclar din Domnita Lacului si cred ca ai vrea sa o citesti).

| Anonim0310 a răspuns:

O carte, dar serialul a omis si asa foarte multe