| Adriuka a întrebat:

Twilight Saga Breaking Dawn partea II cand va ajunge in cinematografele din Romania? big grin Fundita

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

S-a lasat pe 16 Noiembrie in majoritatea cinematografelor, il poti vedea aici http://roshare.info/diaek30ftprt, dar nu e HD, mai poti astepta; d

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

A ajuns deja! Lansarea a fost pe 16 noiembrie in marea majoritate a cinematografelor mari din tara. De 2 zile filmul ruleaza in cinematografe.
Bafta!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Filmul a aparut vineri 16 noiembrie la noi in tara.In cinematografe va fi difuzat cam timp 2 saptamani.

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Salut. Saptamina viitoare. Sper ca te-am ajutat!

| Adriuka explică:

Si in Sibiu? :O as vrea, daca e cineva din sibiu, sa imi spuna la ce cinematograf si ora.