| Kindly a întrebat:

Cand apare urmatorul episod din Gossip Girl sau din The Vampire diaries? pls:*

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Din TVD pe 8 aprilie si din GG pe 19 Apr.

2 răspunsuri:
| Ambasada a răspuns:

Hmm.Nu ma uit la Gossip Girlbig grin
Dar stiu ca urmatorul Ep. din Vampire Diaries apare abia prin 17 aprilie :]

| marylangdon a răspuns:

The Vampire Diaries apare pe 7 aprilie in USA, astfel poti viziona pe engleza iar daca mai astepti un pic pe 8 apare cu subtitre in romana! p.s. : iubesc serialul! Hmm, oarece ce sa va intimpla si imi pare rau ca asa de greu apare... 1 luna de asteptat happy dar merita^^