| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare urmatorul film dupa Saga amurg zori de zi partea a-2a?,dau funda big grin Si cum se va numi?

Răspuns Câştigător
| aleahimk a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn - partea a 2-a - aparuta deja, este cea care incheie seria Saga Amurg. big grin

24 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

A aparut si se numeste :
twilight breaking dawn 2

| Ropidox a răspuns:

Zori de zi partea a 2-a a fost ultima.
Dar Stephanie Meyer a scris si Gazda, si probabil acesta va fi urmatorul.

| zinedinzidan a răspuns:

Din cate stiu au zis ca nu vor mai aparea.

| Latinmoon a răspuns:

A aparut deja si se numeste Breaking Down partea a2-a.
Este foarte frumoasa seria!winking

| SerafimHD a răspuns:

Breaking Dawn - partea a 2-a

| BrokenArrow a răspuns:

Nu va ajuns 4 cărţi, 5 filme? x.x Încă mai vreţi?

| hinatakaname a răspuns:

Nu mai e nici un film, asta e ultimul, slava cerului.

Dar apare "Gazda" (filmul) pe la vara, cred. "Gazda" e urmatoatea carte a lui Stephenie Meyer.

| EAlice a răspuns:

Dupa al cinci-lea film din seria Twilight numit : The Twilight saga Breaking Dawn part 2 (care a fost lansat in Romania pe 16.11. 2012) nu o sa mai apara nici un film.

| Magdalena234 a răspuns:

A aparut in 16 noiembrie 2012 happy si se numeste The Twilight Saga: Breaking Dawn - partea a 2-a. Asta a fost ultima parte, nu mai apare nici una :*

| Picipuu a răspuns:

A aparut dejawinking si se cheama exact cum ai scris tu. Premiera in Romania a aparut in noiembrie daca nu ma insel. Poti sa faci download de pe DC++ big grin

| KeepCalmAndLove a răspuns:

The twilight saga : breaking down 2
A aparut!
Vizionare plăcută :

http://www.filmeonline-hd.net/......art-2.html

| ionif a răspuns:

Pai nu o sa mai fie nici un film, saga amurg zori de zi partea a 2-a este ultimul.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Normal The Twilight Saga: Breaking Dawn - partea a 2-a trebuia sa fie ultimul film...dar se zice ca ar mai aparea un film prin toamna...dar nu stiu cum se numeste. sad

| Marina01 a răspuns:

Nu mai apare, dar se vorbeste despre o continuare care va avea ca subiect povestea dintre Jacob si Renasmee!

| DuDItzu98 a răspuns:

Nu mai apare.
aceasta a fost ultima parte

| DuDItzu98 a răspuns:

Nu mai apare.
s-a terminat

| silviutzu17 a răspuns:

Nu va mai aparea nici un film din aceasta serie...din cate stiu eu

| babyV a răspuns:

Zori de zi 2 a fost ultima parte as filmlui twillightcrying

| andreealovely a răspuns:

A aparut din noiembrie 2012 si se numeste Twilight:Braking Dawn part2 funda?

| Antonia30 a răspuns:

Daca te referi la un nou film dupa twilight breaking dawn 2 (uniispun ca este ultimul), am gasit mai multe reportaje si subiecte legate de asta. Uite aici ceva ce poate te intereseaza. Si eu sunt fan Twilight si sper ca povestea sa continue;)
http://www.bookblog.ro/......romanului/

| AmyLeea a răspuns:

De fapt, Saa Amurg: Breaking Down partea a2a este ultimul film din seria Twilight. Nu cred sa mai apara vreunul, atata timp cat actiunea din carte e deja incheiata

| DoNE a răspuns:

Gay

| DianaToni a răspuns:

Urmatorul film se va numi : Breaking Dawn partea a 3 a : Jacob and Renesmee. Va aparea in 14 Noiembrie 2015. Asta au declarat actorii filmului acum trei luni la o petrecere din LA

| DianaToni a răspuns:

Urmatorul film se va numi :
Breaking Dawn partea a 3 a : JACOB AND RENESMEE. Va aparea pe 14 Noiembrie 2015. Asta au declarat actorii acum cateva luni la o conferinta de presa happy