| Pustii a întrebat:

Cand apare vampire diaries sezonul 3?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe la sfarsitul lui septembrie!

| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna. Sezonul apare pe 15 septembrie. Uite cam ce se va intampla :
Sezonul 3 din seria "The Vampire Diaries" va incepe exact pe 15 septembrie.

Se tot zvonise la un moment dat ca aceasta serie nu se va mai filma, dar spre norocul fanilor se pare ca acest lucru se va intampla, pana la urma. Acest sezon va fi cel mai incitant.In sezonul 3 restul Originalilor isi vor face aparitia.Va fi o intreaga istorie despre cum Klaus si familia sa au devenit vampiri.Astfel vom putea invata mai multe despre Originali ( nu degeaba sezonul 3 se numeste "Anul Originalilor" ).

Va mai aparea si Petrova originala ( adica prima Petrova ) cea care aruncase blestemul asupra lui Klaus acum 1000 de ani, deci Nina Dobrev va juca 3 roluri; iar motivele pentru care Klaus il dorise atat de mult pe Stefan de partea lui vor iesi la iveala. Jeremy e bantuit de fantomele trecutului sau, iar Caroline si Tyler au o idila gen Romeo si Julieta. In timp ce Damon si Elena se straduiesc sa-l aduca pe Stefan inapoi iar relatia acestora devine din ce ince mai puternica. In sezonul trei aflam mai multe despre Klaus si despre Familia originala, si ne sunt dezvaluite motivele pentru care Klaus il vrea pe Stefan de partea sa.

In timp ce Stefan avanseaza tot mai mult spre rau, Damon si Elena se lupta cu vina de a se fi apropiat unul de altul, chiar si atunci cand lucreaza impreuna ca s-l readuca pe Stefan pe calea cea buna.

Fantomele din trecutul lui Jeremy vor sa-i transmita un mesaj foarte puternic, ca sa nu mai spunem de impactul pe care acestea il vor avea asupra relatiei lui cu Bonnie.

Caroline si Tyler se apropie din ce in ce mai mult, si un razboi izbucneste intre familiile lor.

| lightblueC a răspuns:

In toamna, mai precis in septembrie.

| iacob_2737 a răspuns:

Sezonul 3 data aproximativa 9 septembrie

| AngelJustNight a răspuns:

Pe 15 septembrie e premiera la americanihappy

| eseby a răspuns:

Sezonul 3 din seria The Vampire Diaries -Jurnalele unui Vampir va avea lansarea pe data de 14 Septembrie 2011

| aditzaaa a răspuns:

Daca te uiti pe vplay va aparea premiera la episodu 1 pe (16SEP)