| PapushaDeCristaL a întrebat:

Cand arata reluarea emisiunii Burlacita? Aseara am fost plecata si nu am vazut finala.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Maine dimineata de la 10:00 e reluarea!

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cat de oligofren sa fii sa te uiti la căcatul ala?

| PapushaDeCristaL explică (pentru DarkOrbitMoon):

Daca nu iti place nu te uiti nu trebuie sa comentezi! p.s : oligofren/a esti tu! happy

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru PapushaDeCristaL):

Ei, nu trebuie sa raspund.Ai pus o intrebare pe un site public, ceea ce inseamna ca poate sa raspunda oricine, fie ca tie iti place, fie ca nu.

| PapushaDeCristaL explică (pentru DarkOrbitMoon):

Puteai sa raspunzi frumos nu sa jignesti.dai dovada de prostie nu de inteligentabatting eyelashes

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru PapushaDeCristaL):

Dar ce, te-am jignit cu ceva? Eu doar am pus o intrebare, care inca mai e valabila.

| PapushaDeCristaL explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu pe mine ci pe toti care se uita la emisiune i-ai facut oligofreni

Răspuns utilizator avertizat