| anonim_4396 a întrebat:

Cand da in reluare pe disney channel lemonade mouth? funda si restul vothappy:*

Răspuns Câştigător
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

A fost in seara asta la 18:35 deci thinking nu mai stiu cand o sa-l dea din nou probabila maine la 9:25 sau 12:00

6 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Maine din cate stiu :-s. da a fost dimineata la 9 si ceva :-s si seara la 18. nu ai avut timp sa te uiti straight face?

| NoNaMe_7575 a răspuns:

A fost astazi reluare la ora 6(seara)

| SayYesForIceCream a răspuns:

O fost in seara asta la 18:35 si nu mai stiu cand o sa-l dea din nou cred ca maine la 9:25 sau 12:00

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Nu pierdeti premiera filmului "Lemonade Mouth" sambata, 14 mai la 9.25 dupa un nou episod dublu din "Bafta, Charlie!" la ora 8.35. Filmul va fi transmis in reluare la ora 18:00 sambata, 14 mai si duminica, 15 mai, la pranz

| RandyOrtonRKO a răspuns:

Asta seara a fost la 20:00