| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa ma ajutati cu ceva
la disney channel este un film lemonade mouth sau la reclama
si e o tipa acolo aia cu suvite blonde
vreau sa ma tund si eu asa dar cu ce mi-as putea ondula partea de par mai lunga sa arate la fel?
Fundita:d

2 răspunsuri:
| deeaxoxo a răspuns:

Cu placa :) Asa ies bucle mai mari. uite aici cum sa faci : http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4
Desi in filmuletu`asta buclele sunt mai mici, atunci cand faci pe o portiune mai groasa de par, cum are aia din lemonade mouth iese cam la fel. Eu am incercat cu o suvita de-a mea mai scurta si iesea cam la fel. Sper ca te-am ajutat :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inafara de asta