| adelina9999 a întrebat:

Cand eram mica am vizion un film cu o fetita tunsa scurt si cu o fundita rosie in cap, era foarte desteapta iar familia ei o ura. Ea citea multe carti si avea puteri care le folosea cu mintea. Parintii ei au dus-o la scoala si era o directoare rea, ceva de genul. Imi puteti spune cum se numeste?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Matilda! De cate ori n-am incercat sa fac sa se miste mobila prin casa din cauza filmului astalaughing)

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Matilda, nu? happy

| adelina9999 explică:

Mersi tuturor. Am oferit funda celui care a raspuns primul, restul nu va suparati

| Andutzu_Andy_1973 a răspuns:

Matilda,foarte frumos film