| Mihaela2 a întrebat:

Cand incepe anatomia lui grey si pe ce post si la ce ora? multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| SoulEater44 a răspuns:

A inceput deja un nou sezon pe Diva Universall de la ora 20:00.winking

| Mihaela2 explică:

Ma refer la sezonul 9

| Rukhsandra a răspuns (pentru Mihaela2):

Apare pe 28 sept in State si pe 29 il avem si noi pe Vplay

| Mihaela2 explică (pentru Rukhsandra):

Este ceva concret sau doar zvonuri?

| Rukhsandra a răspuns (pentru Mihaela2):

Eu am uit pe vplay si acolo scrie ca urmatorul ep apare pe 28

| Erzengel a răspuns:

Poti urmari sezonul 4 pe DIVA-Luni, marti, miercuri, joi-ora 20.00. Sambata ora 21.00 si in reluare marti, miecuri joi, vineri-ora 13.00 si duminica de la 9:00 la 12:00
Pe TVR1 poti vedea sezonul 7 in fiecare marti de la ora 21:00.
Vizionare placuta! Sper ca am ajutat! Merci si eu!

| andrutsel a răspuns:

In fiecare marti pe tvr1 la ora 21:00