| yloveyou1 a întrebat:

Cand incepe emisiunea "Copii spun lucruri traznite"?

Răspuns Câştigător
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Inca nu se stie.Te tin in suspans. Cert e ca in septembrie.
http://www.primatv.ro/......snite.html
FUNDA?

4 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Nu cred ca mai incepe.
Nu am vazut emisiune asta de catva ani.Si Virgil nu mai e la Prima TV, e la kanal D, deci nu cred ca mai incepe.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ştie încă dată exactă. Momentan se fac doar înscrierile.

| Funions a răspuns:

In toamna este programata redifuzarea emisiunii. Data nu a fost aleasa inca pentru ca nu s-a ales un moderator potrivit pentru emiciune, trustul prima fiind inca in negocierihappy

| Leonard_Adarma_1953 a răspuns:

Doresc sa stiu cand incepe emisiunea, copii spun lucruri trasnite, pentru ca imi place foarte mult si doresc sa fac parte din public alaturi de sotia mea, Adarma Elisabeta. Va multumesc Tel; 0724118566