| eubahhh a întrebat:

Va place copii spun lucruri traznite? uitati-va aici! nu mai pot de ras =)) http://www.youtube.com/watch?v=k2KYk2UVYoA&feature=relat ed

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ce destepti sunt astia mici

| sweetale12 a răspuns:

Mie imi place multhee hee, Doamne cat ma distreaza acesti copilasi big grin P. S. este super amuzant filmuletul laughing

| AnnaLuuv a răspuns:

Si eu am fost la copii spun lucruri trasnite. Aveam vreo 4 ani. Pacat ca nu mai gasesc emisiunea onlinesad. Spusesem ca ma casatoresc pe la 6 ani.ca barbatii trebuie sa munceasca si femeile sa faca copiilaughing tot felul de prostii.

Super filmuletul:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing hai sa vorbim serios nu ma mai baga in chestii de genul asta rolling on the floor) mirific GENIAL

| DeeDee_9541 a răspuns:

Am fost si eu cand aveam 4 ani dar nu ma gasesc nicaieri pe net si nici in arhive sad
eram super simpatica laughing) vorbeam despre iubitii mei laughingrolling on the floor si am mai zis ceva si dde papusa mea (care o adusesem cu mie) ca era sora mea pe care am gasit-o pe oceanul indian laughing))rolling on the floor)) si altceva nu mai stiu... straight face... dar daxca o sa il gasesc o sa va dau linkul laughing))rolling on the floor))