| Girly97 a întrebat:

Cand incepe filmul "Singur Acasa" pe PROTV?

11 răspunsuri:
| RzV28 a răspuns:

Cel mai probabil la inceputul lui Decembrie. In ultimii ani au fost in fiecare sambata pana la Craciun.

| Girly97 explică (pentru RzV28):

La asta ma gandeam si eu dar vreau sa incerc sa vad daca cei de la PROTV au stabilit deja ca sa reusesc sa imi adun toata familia in seara magica ca sa intram in atmosfera Craciunului. happy

| RzV28 a răspuns (pentru Girly97):

Nu cred ca au stabilit programul asa de devreme, de obicei anunta cu maxim o saptamana inainte urmatoarele filme dar oricum dupa Sf.Nicolae vor incepe, cel mai probabil in prima sambata dupa, de exemplu anul trecut a fost prima parte pe 10 decembrie, deci in jurul acestei date va fi si anul acesta.

| Girly97 explică (pentru RzV28):

Mersi. happy Sunt tare innebunita dupa film si abia astept sa il vad din nou cu familia!

| Sn4k3 a răspuns:

Nu se stie de pe acum, dar vor anunta. De obicei anunta cu vreo 2 saptamani inainte.

| rijkaard a răspuns:

Ce mai intrebare! bine ca nu intrebi cand e ora sase! e plin netul de programe de televiziune a tuturor canalelor romanesti si chiar si din america de sud daca vrei sa urmaresti si te duce cerebelul sa descarci aplicatii si extensii sa urmaresti live stirile din brazilia de exemplu bafta si vizionare placuta

| rijkaard a răspuns:

Ca de obicei la aceeasi ora

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru rijkaard):

Nu te uiti la ea cum arata? ce pretentii sa ai. Nu e singura care inca se mai uita la filmul ala. Eu nu l-am mai vazut din anii 90. Este posibil sa ma insel nu stiu sigur dar daca e sa-l fi urmarit dupa anii 90 o singura data in perioada 2003-2005 dar nu sunt sigur. Eu prefer sa ma uit la alte filme sau seriale si bineinteles de 9 ani si ceva am rupt internetul cu tot ce am gasit bun de cand cu metodele astea minunate...

| RAY a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Piratule

| RAY a răspuns:

Home alone - Singur acasă nu lipsește în luna decembrie de pe TV. Pro TV va difuza sâmbătă, pe 9 decembrie, de la 20.30 prima parte Singur acasă. Pentru a 12-a oară, de când există măsurătorile de audiențe. Tot pe 9 decembrie Pro TV va avea un alt clasic de Crăciun, Die Hard - Greu de ucis, cu Bruce Willis.
https://www.paginademedia.ro/......-la-pro-tv

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru RAY):

Educatia scolara pusa la pamant de criminalul bolsevic stalinist kgb-ist iliescu si a televiziunilor controlate de ei poporul roman nu invata tot ce trebuie pentru ca multe adevaruri sunt interzise la tv. Asa ca arata singur acasa. Nu degeaba fostul patron al pro tv sarbu era cameraman la LOVITURA de STAT din 1989. Sunt exagerat de multe filme frumoase sau animatii inca din anii 30-40 care pot fi aratate la tv. Dar romanului i se baga pe gat tot felul de reluari. Ma bucur ca am renuntat sa ma uit la tv inca de acum 3-4 ani.