| Silviu_1540 a întrebat:

Cand incepe noul sezon din Robotzii...va rog urgent! Funda si de toate!?

Răspuns Câştigător
| Alexa113 a răspuns:

Uita-te aici si vezi cand apare http://www.gandul.info/......ca-8641383 abia astept si eu sa apara! funda?

9 răspunsuri:
| myruna26 a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......73cdb.html Aici ma uit eu la robotzi. Apasa pe "sari direct la episod" si iti va scrie sus in cat timp va aparea primul episod din noul sezon. Sper ca te-am ajutat.

| edyutz a răspuns:

In toamna

| JadeBGE a răspuns:

In septembrie. FUNDA?

| Roxana_7837 a răspuns:

Cand incepem si noi scoala. happy ei sunt in vacanta acum

| DeeaDLove12 a răspuns:

Cred ca luna viitoare in Septembrie unpik mai e cel putin asta cred ru de acum putem incepe si sa asteptam...happy

| Darkmind a răspuns:

La toamna

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

RObotzi incep atunci cand incepem scoala. Sper ca te-am ajutat!

| Mirunika123 a răspuns:

Sezonul incepe in septembrie. Dar in iunie, iulie si august, RObotzi au luat vacanta. Primul episod incpe joia din septembrie.