| dyutza02 a întrebat:

Cand incepe sezonul 5 din PARIU CU VIATA? funda :* >:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu un motiv anume.Stiu doar ca nu va mai fi si sezonul cinci.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca nu va fi si al cincilea sezon.

| raull2012 a răspuns:

Nu mai incepe. Funda?

| dyutza02 explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| dyutza02 explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| dyutza02 explică:

Of...ce naspa...crying(((

| Ella112 a răspuns:

Va incepe si sezonul 5 dar nu stiu cand, si o sa aiba si personaje noi

| annastrumf a răspuns:

Incepe pe 17 septembrie am citit pe net la interviurile lor happy

| annastrumf a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i advvvv

| girl971 a răspuns:

Incepe alt serial dar cu sceeasi actori.......tot un fel de pariu cu viata

| DjAlexx a răspuns:

Nu se va mai numi Pariu cu viata se va numi O nouo viata și va începe în februarie.

| Georgiana_Mihaela_1998 a răspuns:

Camd incepe sezonul5 din pariu cu viata

| Saizu_Olga_Ioana_2000 a răspuns (pentru Georgiana_Mihaela_1998):

Am auzit pe facebook ca va incepe un nou sezon din pariu cu viata 5 pe 15.04. 2015 pe happy chanel