| deeadeea_6822 a întrebat:

Cand incepe state de romania

5 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Luni, 17 ianuarie la ora 22:15

| Manuela15 a răspuns:

Nu e state de Romania e mostenirea incepe luni 17 ianuarie ora 22:15 fi acolo nul pierde o sa fie interesant:http://mostenirea.protv.ro/video/mostenirea-luni-17-ianuarie-ora-22-15.html uitate si vezi eu ti-am dat si promo te rog funda?

| RaLuX_5234 a răspuns:

Pe 17 ianuarie:p

| Andruza a răspuns:

Pe 17 ianuarieeee

| sKilL a răspuns:

Nu mai este state de Romania... acum e "Mostenirea" si va reincepe pe 17luna curenta

_________________________

rolling on the floor))rolling on the floor) "Ela:Te rog, funda?" rolling on the floor))rolling on the floor))rolling on the floor))rolling on the floor)