| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cand ma uit la seriale, filme. Eu vorbesc uneori cam mult si pare ca vorbesc cu aia din tv, le dau si sfaturi. E normal sau nu e?

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă te și ascultă, sigur nu e normal.

| Ineys a răspuns:

Iti lipseste o doaga, asta-i clar.

| aumih16 a răspuns:

laughing asta-i buna ce imaginatie bogata!

| ValentinGabi a răspuns:

Nu este normal
E bine să-ți faci un control

| Alxblx a răspuns:

E prefect normal.
Ca de exemplu cred ca 90% din oamenii care au văzut titanic au,, vorbit’’ cu DiCaprio

| Cosmin38384 a răspuns:

Depinde dacă te uiți singur sau nu, și eu când mă uit cu cineva și am mai văzut filmul mereu dau spoilere

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

E cu cine, prieteni, familie, vecini, colegi.
Mai știu eu pe unii care comentează la filme gen 'de ce ai făcut asta, nu ti-am zis sa faci aia'... persoane cu nivel scăzut de cultura și cu varsta +35. Dacă te încadrezi aici, merge.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ma, unii și merita laughing

| Cosmin38384 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Atunci ai nevoie de prieteni cu care să te uiți=)