| pumpkinky a întrebat:

Cand mai apare sezon nou cu Baieti de oras? Sau mai apare? Stie candva?
Multu

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

O prostie de emisiune, Bendeac stie sa scrie pe Facebook, cat de sictirit este de tigania din Romania si ca acum nu stiu cati ani a fost amenintat intr-o benzinarie, dar nu-l mai deranjeaza tigania cand o promoveaza la TV

| pumpkinky explică:

Kogaion, cand e vorba de bani lumea uita de principii si orice altceva.

| MambaLee a răspuns:

In perioada aceasta se filmează pentru noul sezon. Sunt in lucru băieții, ii dau drumul prin primavara, din cate aud eu.