| FataȘarpe a întrebat:

Cand mai pun astia urmatorul episod la The Walking Dead? Incepusera sa posteze saptamanal si dupa cateva saptamani pauza. A aparut originalul (fara subtitrare)? Daca da, mi-l dati?
Si sezonul 2 din Fear TWD cand apare?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Este pauza clasica de la mijlocul sezonului si oficial serialul reincepe pe data de 14 Februarie si Fear the Walking Dead revine pe data de 10 Aprilie.

2 răspunsuri:
| FataȘarpe explică:

Sunt la sezonul 6, sunt la zi cu el de multa vreme.

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

Hey buna
la ce sezon sa ajuns la The Walking Dead?
eu am ajuns la sezonul 5, si dupa nu am mai continuat mi s-a parut neinteresant big grin