| stefstefansteff123 a întrebat:

TPU ce se intampla cu The walking dead sezonul 6? Am vazut ca a aparut Fear The Walking Dead, sa fie acesta sezonul 6 sau cum?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Fear the walking dead este un spin off al the walking dead. Prezinta faptele petrecute inainte de Walking Dead intr-un cadru diferit si alte personaje.

Primul sezon din Fear The Walking Dead s-a incheiat urmand sa apara sezonul 2 in 2016 dupa ce se incheie Sezonul 6 din The Walking Dead.

Sezonul 6 din The Walking Dead ruleaza si a ajuns deja la episodul 3.

Ca sa raspund la intrebarea ta: Nu o sa se intample nimic DEOCAMDATA cu The Walking Dead si Fear The Walking Dead. Fiecare o sa continue cu povestea lor si posibil intr-un viitor apropiat sa se coreleze intr-un univers comun.