| IonelaaaS a întrebat:

Cand pot vedea serialul "Inima de tigan" in reluare? si pe ce program?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| crisstinnaaa a răspuns:

Buna! happy Il poti vedea pe acasa tv de la ora 12:30 pana la 14:00 dupa-amiaza. Sper ca te-am ajutat! :*

| crisstinnaaa a răspuns (pentru crisstinnaaa):

Fundaa? :*

| IonelaaaS explică (pentru crisstinnaaa):

Oare sa iti dau funda?tongue

| crisstinnaaa a răspuns (pentru IonelaaaS):

Nu stiu :p Faci cum vrei tongue! Dar eu am fost singura care a dat raspunsul corect tongue!

| IonelaaaS explică (pentru crisstinnaaa):

O sa iti dau tongue pentru ca si tu mi-ai mai dat la alte raspunsuribatting eyelashes

| crisstinnaaa a răspuns (pentru IonelaaaS):

Mersiihee hee! :*

9 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Din 23 ianuarie a inceput sa il bage pe acasa de luni pana vineri pe acasatv de la ora 8:30 si in reluare la 1:30 noaptea si 12:30 la pranz.

| HellGirl666 a răspuns:

Bună. ☺
Îl poți vedea pe acasă. În reluare de la ora O1:3O și 12:3O a.m.

| adelinutu1 a răspuns:

Reluarea e pe la 13 sau 12 la pranz ziua urmatoare dupa ce a fost seara, e pe acasa. Eu nu mai tin minte pentru ca am venit o data de la scoala si doar putin am vazut. Funda?

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Nu stiu cand dar stiu ca pe Acasa Tv.