| Madalina2011 a întrebat:

Cand se vor baga pe internet sezonul 3 din THE VAMPIRE DIARIES? Ca stiu ca il putem viziona la televizor pe 12 septembrie dar nu stiu cand il baga pe net

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Premierea sezonului in SUA e pe data de 15 septembrie. De a doua zi, va aparea episodul nou si pe net pe anumite site=uri straine.

| BlackR0se a răspuns:

La TV pe ce post se difuzeaza?thinking

| Mikaela a răspuns:

Al treilea sezon incepe pe 15 septembrie.100% te asigur. poti sa te uiti si in revista bravo, luna 08.

| Kira_7701 a răspuns:

Urmatorul sezon apare pe 15 sau 16 septembrie.batting eyelashes