| IzzixD a întrebat:

Cand va aparea filmul LOL(laughing out loud) cu Miley Cyrus?
Funda si voturi:*

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

USA 2012
Singapore 1 March 2012
Lithuania 16 March 2012
Hungary 29 March 2012
Norway 13 April 2012
Germany 3 May 2012
Brazil 25 May 2012
Portugal June 2012
Finland 1 June 2012
Sweden 1 June 2012
UK 1 June 2012
Belgium 20 June 2012
France 20 June 2012
South Africa 22 June 2012
Argentina 28 June 2012
Denmark 28 June 2012
Netherlands 28 June 2012

| Sabryy a răspuns (pentru eucumine010):

O interesa p ea cand aparea in Ungaria straight facestraight face Serios? laughing Numai Romania nu e acolo

| eucumine010 a răspuns (pentru Sabryy):

Nu prea te duce capul, asa e? (nu raspunde, e o intrebare retorica)

12 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Peste cateva luni nu se stie exact cand apare in Romania::*:*

| FiddleStick a răspuns:

Va aparea in vara acestui an nu se stie mai exact pe cat. funda happy

| TeoIonela a răspuns:

In vara anului acesta.big grin

| KUBY78 a răspuns:

Pe 4 5 2012

| SwwaggBabee a răspuns:

Buna.Miley Cyrus e idolul meu, si iti spun ca filmul inca nu a aparut in USA...si dupa ce va aparea in USA incet incet o sa apara si in Romania. Ca si filmul THE HUNGER GAMES (Jocurile foamei) in care personajul principal e Liam Hemsworth (Iubitul lui Miley), premierea acestul film a fost prin 12 martie daca nu ma insel, si dupa o luna a fost tradus in Romana si l-au dat la cinema. In USA apare in 4 mai 2012, deci prin vara o sa apara si la noi...

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Http://m.imdb.com/title/tt1592873/ filmul a aparut,dar ca de obicei in Romania va ajunge mai tarziu, cam in vara, te pup vizionare placuta. fundita?

| HappyDay a răspuns:

Nu stie nimeni dar eu cred ca mai tarziu nu acum.
Apropo ai cont imvu? big grin

| Roxanaioana a răspuns:

Eu stiu ca a aparutbig grin am citit in Bravo ca se pate vedeam si la cinemabig grin

| TheGoodfather1972 a răspuns:

In 10 Februarie 2012 va avea loc Premierea in INDIA... deci mai trebuie sa astepti happy