| adela_7505 a întrebat:

Cand va aparea in cinematografele din Romania filmul biografic Justin Bieber: Never Say Never? De pe ce site-uri pot descarca acest film cu subtitrarea in romana!

3 răspunsuri:
| Cosmin a răspuns:

Fetito, hai sa-ti dau o veste soc: s-a inventat Google, stiai? Acolo poti gasi toate prostiile care iti trec prin mintea ta mirobolanta.

Răspuns utilizator avertizat
| RaLuCk a răspuns:

Filmul a aparut pe 25 martie, cat despre chestia cu descarcatul, nu cred ca vei gasi asa ceva, filmul e foarte nou!