| geoxx a întrebat:

Cine stie pe ce data va fi lansat filmul lui Justin Bieber Never say never in romania? am gasit pe un site, dar arata "TBC". ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| PixieTrixie a răspuns:

TBC inseamna tuberculoza laughing
Fara gluma, serios happy
Cat despre film am inteles ca va fi lansat pe undeva prin august-septembrie.

4 răspunsuri:
| AdamBlack a răspuns:

rolling on the floor) deci e clar TBC
nu va uitati...o sa aveti tuberculoza rolling on the floor)
sa vezi ce asediat de "fani" va fi acel cinema rolling on the floor)

| Muciletă a răspuns:

OMG! o_O
Sper că nicodată."TBC" este o boală gravă de care o să te imbolnavești dacă vizionezi așa cevalaughing

| geoxx explică:

Stiu ca e o prostie. da asa scrie pe siteul lor oficial laughinglaughinglaughing