| Neverosimil a întrebat:

Cand va aparea Miraculos Buburuza si Motan Noir sezonul 2 episodul 12 sau cand apar episoade noi sau cand apar episoade noi sau cand se pun

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Am fost curioasa și eu, și deci am cautat apoi am gasit data episodului 12 a sezonului 2 care va fi pe Netflix pe data de 30 martie, dar pe Disney nu am gasit data în care va apărea, cel mai bine ar fi sa le urmaști ca și până acum până apare noul episod.

| buburuza1233 a răspuns (pentru Jouliete):

Episodul 11 si 12 pot fi vizionate subtitrate in romana in descrierea acestui video: https://www.youtube.com/watch?v=OarLetNCHcI

| Jouliete a răspuns (pentru buburuza1233):

Multumim big grin

5 răspunsuri:
| WolfYTB a răspuns:

Chiar acum este un episod.Dar nu iti garantez ca e episodul cerut de tine.

P.S. Episoade noi de luni pana vineri la 16:30

| Neverosimil explică (pentru WolfYTB):

Multumesc!

| WolfYTB a răspuns (pentru Neverosimil):

Cu placere