| soraya3456 a întrebat:

Cand va aparea sezonul 3 din iubiri secrete? funda

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Va aparea in primvara anului 2012, mai exact pe la inceputul lui martie

Dabia astept...doamne ce frumos s-a terminat.Cel mai amuzant a fost ca doar Radu a ramas cu 2 femei, el niciodata nu stie pe cine vrea cu adevarat...copil laughing

M-as fi suparat f. tare daca nu ar mai exista sezonul 3, mai ales cadn am vazut ca totul se termina bine si frumos.Sunt superrrrrrrr tari si cine a avut ideea de a forma acest serial cu siguratnta este cel mai cool om.

22 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

"Adieu" nici macar nu au aparut episoadele. Dabia s.a terminat sez.2

Soryana3456 nu te lua dupa el/ea vrea doar sa.i dai funda.Si in al 2 rand tu doar ai intrebat cand va aparea, nu de unde poti fake rost de episoade.

Sarbatori fericite!

| noktambul a răspuns:

Numai fantomele apar. Serialele se difuzeaza laughing

| Đϋffγ a răspuns:

Incepe 23 Februarie 2012 Luni la 19:30

| Anda1197 a răspuns:

Stai linistita ca nici nu s-a terminat sez. 2happy probabil in vara, sau in toamna happy

| 90245438 a răspuns:

Sezonul 3 incepe pe 20 februarie au anuntat la TV!

| Pumma09 a răspuns:

Sezonul 3, va aparea pe data de 27 februarie.
Funda?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| protopopicitorescovici a răspuns:

Nuu...incepe pe 29 Februarie...iti spun sigur.

| ioana23feb a răspuns:

V-a aparea pe 20 feb 2012 la ora 17:30 pe prima!

| bibibubuliana a răspuns:

Pe 21 februarie la 19:30.

| LikeBatle a răspuns:

MiLolipop nu ai dreptate.Sa terminat azi sezonul 2.

| cddd a răspuns:

Azi! la 19:30

| Barbu_Daniiel_1997 a răspuns:

Auzi uh deja ai dat o funda

| Deea_Andreea_1994 a răspuns:

Biancagirl

| Yonut_Beji_1987 a răspuns:

27 feb