| Licuricitrist a întrebat:

Cand va fi episodul special din pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| KrazySmile a răspuns:

Pe 24 decembrie...e adevarat am privit acum un interviu cu ei si chiar dorian a spus iar pe 10 decembrie vor lansa la cotroceni un album nou>>.(funda*

5 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Toata lumea intreaba asta rolling on the floor)! pe 24 decm, in ajunul craciunului, intr-o sambata, data nu prea se stie, este probabil sa fie dupa ora 20.00, oricum mai ai rabdare, o sa apara si al tv toate astea.winking

| zozo74 a răspuns:

Episodul special va fi pe 24 decembrie exact de craciun, la aceeasi ora ca si pana acum Vizionare placuta! Funda?

| LaChatte a răspuns:

Ultimu'? uita-te la reclama pe PRO Tv big grin vreo funditaaaaaaaaaa?

Răspuns utilizator avertizat
| EuMadalin a răspuns:

24 dec