| yoNicole13 a întrebat:

Cand apare episodul special din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| KrazySmile a răspuns:

Pe 24 decembrie...e adevarat am privit acum un interviu cu ei si chiar dorian a spus iar pe 10 decembrie vor lansa la cotroceni un album nou

16 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Hmm laughing, eram sigur ca o sa intrebe cineva asta, parerea mea e ca va fi de craciun, pentru ca Domnu' Doctor Craciun era imbracat in Mos Craciun... e doar o parere, si e cam devreme sa intrebi, nu cred ca stie cineva oficial.
Ps: e un serial la urma urmei.

| yoNicole13 explică (pentru Anonymus314):

Pai dupa cum observi sunt persoane care stiu. Si oricum ce daca e doar un serial, nu inteleg ce vrei sa spui cu asta...

| Anonymus314 a răspuns (pentru yoNicole13):

Nici nu trebuie, nu ar mai avea acelasi efect.

| yoNicole13 explică (pentru Anonymus314):

Da, ma rog...Esti o persoana dificila si greu de inteles. straight face

| Anonymus314 a răspuns (pentru yoNicole13):

E, asta e...

btw: cand i-a bagat cutitu' am ramas masca.

Răspuns utilizator avertizat
| AfroBelgianu a răspuns:

Pe 24 decembrie

| lov3u a răspuns:

Reluarea se da si martea de dimineata, dar si sambata

| yoNicole13 explică (pentru lov3u):

Nu stiam. big grin

| Elinala a răspuns (pentru lov3u):

Mersi :*

| Elinala a răspuns:

Stiu ca episodul special este de craciun, dar si ieri de dimineata a fost un episod si nu stiu ce episod a fost ( reluare la cel de luni sau altul), daca ai putea sa ma ajuti. funda!

| yoNicole13 explică (pentru Elinala):

Nu prea inteleg ce vrei sa spui dar reluarea la Pariu cu viata se da sambata de la 11:00. big grin

| backspace10 a răspuns:

E pe 24 decembrie adica sambata.Voi nu vedeti reclamele si ce scrie pe fiecare site. FUNDA?

| yoNicole13 explică (pentru backspace10):

In primul rand: am dat deja funda. In al doilea rand: acum te-ai trezit si tu sa imi raspunzi la intrebare? Si in al treilea rand: nu era nevoie sa spui chestia cu reclamele deoarece am pus aceasta intrebare inainte sa apara reclamele. In concluzie: sa zicem ca iti multumesc pentru participare (sau faptul ca ai spus ceva doar ca sa te bagi in seama) si pentru raspuns.

| Gabytzu221 a răspuns:

Cred ca este de Craciun sa faca si Protv-ul audientalaughinghee hee
Ps: parerea mhea:X