| teodora_1737 a întrebat:

Cand va reincepe nini pe disney chanel i daca va reincepe de la inceput sau continuarea

5 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

continuarea...

| Rooooooooooxi a răspuns:

Buna,
conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reancepe in Martie, poti citi articolul aici:
www. protvmagazin.ro/stiri/cinema/a7940221-telenovela-nini-revine-in-martie-la-disney-channel
si va relua de la episodul la care a ramasa adica de la episodul 60.va trebui sa astepti. sper ca te-am ajutat pa-pa

| BlugiStramti a răspuns:

Continuarea si va incepe pe 1 martie. sper ca te-am ajutat

| paulsar28 a răspuns:

Ce draq is cu intrebarile astea? cauta siu copil copac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi continuarea si cred ca va incepe din primavara