| rucsy21 a întrebat:

De ce nu mai e serialul Nini pe Disney chanelsadsad? S-a anulat? Daca da, de ce?

9 răspunsuri:
| cinevaaaaa a răspuns:

A inceput! A durat doar 2 saptamani. fara nini

| rusmihai a răspuns:

Ba da inebuniti sunteti dupa (nini)laughing

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Boboboy98 nu este serial italian este serial argentinian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptatecryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este serial in italiana, ci este in SPANIOLA! Totusi vreau sa fie nini inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne voi nu cititi daca ei sunt din spania si pe youtube vorbesc spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt dragii mei...ei nu vorbesc spaniola sau italiana sau alte prostiii...ei vorbesc latina

| boboboy98 a răspuns:

Probabil fac si ei o pauza ca sa traduca toate episoadele in romana ca nu e asa usor deoarece serialul e italian

| John_1043 a răspuns:

Nu s-a anulat peste 2 saptamani va incepe de la acelasi episod... nu te panica si intra pe youtube sa vezi astahttp://www.youtube.com/watch?v=Ij4rBcdPEtg