| MrAngelus a întrebat:

Care a fost cea mai mare audienta din Romania (la televizor)?

Răspuns Câştigător
| Emi_Emanuel_1988 a răspuns:

Romanii au talent intr-o editie cu audienta medie de 5 milioane si cu minutul de aur cu aproape 6 milioane de oameni care se uitau la PROTV

4 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

daca nu ma insel, ama uzit oadata la stiri ca ar fi Romanii au talent, dar nu sunt sigura. Dar tinand cont ca mereu da reitingul si iese mereu castigator, cu un prontaj foarte mare, singura emisiune la care face asta, cred ca el este.

| Grove1234567890 a răspuns:

Buna :*. Cele mai vizualizate sunt Antena 1 si Pro Tv, dar mai ales Antena 1. Sper ca te-am ajutat.

| MrAngelus explică (pentru Grove1234567890):

Am intrebat care este cea mai mare audienta inregistrata vreodata in televiziunea romana, nu care sunt programele TV cu cea mai mare audienta (medie).

| Grove1234567890 a răspuns:

Paiiii...parca pe langa un milion :]