| TheKillerOfKillers a întrebat:

Care a fost filmul vostru preferat? Eu am avut multe dar care imi aduc aminte este "The Grey". Mi se pare cel mai tare.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un film destul de vechi, "Părinți pentru Roxana".
Pa, pa.

| faramatania a răspuns:

Mai vechi:Equilibrium
Mai nou:Olympus Has Fallen

| Grimmjow69 a răspuns:

Pai hai sa vedem :

Eurotrip
X-Men[toata seria]
IronMan[toata seria]
Man of Steel
American Pie[toata seria]

Sunt multe nu are rost sa le zic pe toate.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am avut un film-serial preferat si anume Grey's Anatomy, Dr. House.
Te pup!

| TheTimeKiller a răspuns:

Mie mi-au placut mult The Punisher War Zone(2008) si Taken 1 si 2.

| HeiligKreuz a răspuns:

V For Vendetta

| TaLyDa a răspuns:

Momentan,preferatul meu este THE MASK (cel din anul 19..si ceva) -prima parte-

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Day of the dead.winking

| xAndraa23 a răspuns:

The Hitcher si Case 39. Sunt niste thriller-uri extrem de interesante, The Hitcher te tine in suspans, pe tot parcursul filmului, iar Case 39 are o poveste interesanta, cu un verdict impresionant.

| razvan05 a răspuns:

Sunt multe filme frumoase. unu frumos pe care l-am vazut de curand este "The Impossible", e vorba despre viata unei familii dupa tsunami-ul din Asia.