| MarkusRay a întrebat:

Care ati fost la cinema si ati vazut Inception ( Inceputul )? Care e parerea vostra despre filmul asta?

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Daca vezi un film cu DiCaprio ai cel putin garantia ca vei vedea un film bun...
Nu pot sa spun decat ca filmul asta este o capodeopera, iar sfarsitul e sublim!

4 răspunsuri:
| theprettyreckeless a răspuns:

E cel mai bun film din 2010, dupa parerea mea. dar inception inseamna transplant!

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Mie unul mi s-a parut dragut dar a fost la un moment dat plictisitor... ori cum e super tarewinkingwinkingwinking big grinbig grinbig grin

| Ixchel a răspuns:

Nu am fost la cinema, l-am vazut pe calculator.
Filmul, mie una mi s-a parut superb. love struck

| LawwraD a răspuns:

Mie mi s-a parut un film foarte simpatic si crede-ma ca merita vazut!winking