| 12stefy a întrebat:

Cine a vazut filmul "Inception" si i-a placut? Dupa parerea mea a fost genial si este unul din filmele mele favorite de pana acum (am 13 ani). Dar multa lume spune ca nu a inteles nimic si ca e urat si alte chestii. Eu l-am vazut cand a aparut la cinema in Anglia cu sora-mea, cumnatu-meu si inca o prietena de-a lor. In sala de la cinema am fost singurul copil. In orice caz, as vrea sa stiu cui i-a placut filmul la fel de mult ca mie (adica atat de mult incat sa crezi ca merita mai mult de 1 oscar). Si mai am o intrebare: Ce filme SF imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| SingleFlavor a răspuns:

E superb filmul, oricum Leonardo ne-a obisnuit cu filme axate pe teme psihologice, La sf-uri nu ma uit, nu-mi plac. big grin

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nici nu te dai mare.

| JH a răspuns:

L`am vazut si eu si chiar de 3 ori. Si mi-a placut foarte mult. Are un final "open". Story`ul este foarte interesant, intriga la fel.iar finalul.Fiecare il interpreteaza cum vrea

| 12stefy explică:

@Abgesang Ba da, ma dau. In acel 1% din intrebare in care spun "Anglia" chiar ma dau mare. Dar nu exagerez ca unii, cel putin nu destul cat sa te oftici. Orice om normal n-are zice nimic de acel lucru, dar dupa cum ai raspuns + dupa avatarul pe care il ai pot spune ca mai bine nu mai raspunzi la intrebari pe TPU.