| YumiSukinanda a întrebat:

Care desene va place cel mai mult de pe disney channel? preferata mea este bafta charlie, si urasc phineas si ferb. Voi?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimathebest a răspuns:

Si la mine e la fel!

| Mable009 a răspuns:

Si eu urasc. Phineas si ferb la fel
Desenele care imi plac sunt
Bafta charlie
Magicienii
Totul pentru dans

| Larisaaaa a răspuns:

Imi plac :Bafra Charlie,Phineas si Ferb,viata in acvariu,Totul pentru dans, O viaţă minunată pe punte, Timon şi Pumbaa
si urasc...cea mai ramas happy

| SpringEyes a răspuns:

Imi place:My Babysitter'S A Vampire,Good Luck Charlie!,Zack si Cody o viata dulce,Zack si Cody o Viata minunata pe punte

Urasc:Magicienii Din waverly Place, Phineas Si ferb, si ce a mai ramas

Întrebări recente