| unCalutz a întrebat:

Care dintre urmatoarele parti ale filmului Twilight este cel mai bun:1.Twilight - 2008 /
2.The Twilight Saga:New Moon - 2009/
3.The Twilight Saga:Eclipse - 2010/
4.The Twilight Saga:Breaking Dawn-Part 1 - 2011/
5.The Twilight Saga:Breaking Dawn-Part 2 - 2012

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Toate!
Breaking Down inca nu a aparut, dar sunt sigura ca va face ravagii(e cea mai asteptata parte)! :X

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Pana o sa apara BD eu zic ca Twilight este cel mai bun.

| Bloodlines a răspuns:

Pai "The Twilight Saga : Breaking Dawn-Part 1" si "The Twilight Saga:Breaking Dawn-Part 2" nu au aparut.
Dar din primele trei filme, eu zic ca Twilight e cel mai tare happy.

| DenysaDulcika a răspuns:

Pai mie imi plac toate, dar cel mai mult Breaking Dawn.Am citit cartea si e de nota 20 :X

| Delyaa a răspuns:

Pai.eu`s de parere ca is foarte bune toate.ti le recomand cu caldura! acum.twilight 1 i interesant! i atat de fain incat o sa vrei sa vezi neaparat si twilight 2! twilight 2 i fain si bineinteles ca o sa vrei sa-l vezi si pe 3! si 3 i destul de bun! da dupa ce le vei vedea pe astea 3 o sa-ti placa asa de mult, caci n-o sa mai ai rabdare pana o sa apara twilight 4->1 si 2:Xio una m`am indragostit tot ce tine de twilight:Xsi intre noi fie vorba... edward cullen(robert pattinson)i bestial:X:X:Xsi jacob black(taylor lautner)i draguthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie toate părţile îmi plac. Nu pot să fac diferenţă! love struck