| Deejay9051 a întrebat:

Care e cea mai buna comedie pe care ati vazut-o? eu am vazut una se numea ceva cu american dar nu mai stiu sigur...care imi poate reamintii fundabig grin! era cu un tip care vorbea pe net cu o fata si a plecat intr-o tara dupa ea dupa ce el a crezut ca ea e barbat ceva de genu parca dar se numea sigur ceva cu american...

Răspuns Câştigător
| thelastc a răspuns:

Filmul de care zici tu se numeste Euro Tripbig grin
Mie mi-au placut toate American Pie-urile si Euro Tripu.

10 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

American pie.

| alexshobyx a răspuns:

Probabil te referi la American pie (placinta americana), care are 3 filme principale si 4 rip-off-uri, toate niste comedii exceptionale.

| Se7en98 a răspuns:

Nu e niciun fel de de amercan... ce ai vazut tu se numeste Sex Drive. filmul e din 2008

| Deejay9051 explică:

Nu,nu aia era alta

| Deejay9051 explică:

Da era ceva cu american dar nu era american pie

| Deejay9051 explică:

Asa ma euro trip! mersi mult de tot! big grin

| GiLbErT21 a răspuns:

O comedie buna ar fi "305".E o comedia inspirata din filmul "300",in schimb, comedia de care spui tu, nu am vazut-o.

| McFlurry a răspuns:

Cea mai tare pe care am vazut-o si mi-a placut a fost "She's out of my league" iar aia de care zici tu e "American Pie"

| NightKiss a răspuns:

Si eu l-am vazut cred ca e Eurotrip

| vampir1 a răspuns:

Singur acasa 1 2 3