| Ezio4acb a întrebat:

Funda! stie cineva cum se numea filmul acela in care un om obisnuit, barbat mai exact! are pe tatal sau in iad si pe mama lui in rai; iar el trebuie sa decida cu cine sa stea(mentionez ca este comedie) va rog sa ma ajutati, as vrea sa il revad ultima oara cand l-am vazut eram mic si nu imi aduc aminte prea multe detalii. cine ma poate ajuta primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre Little Nicky (2000) cu Adam Sandler în rolul principal. http://www.imdb.com/title/tt0185431/
Numai bine!