| Yrynella a întrebat:

Care e cea mai tare comedie pe care ai vazut-o vreodata?

12 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

The Hangover 1, 2

| Anonima_2658 a răspuns:

- pai o multime.si trebuie sa recunosc sunt o mare amatoare de comdeii happy
- Yes man -[cu Jim Carrey]
- Seria "Ace Ventura" toate.
- Animalul
-Doctorul tignit sau ceva de genu happy
- Grown Up's
si.cum sa lipseasca Big mama -toate inclusiv cel din 2011
-si mai era una cu Adam Sandler.de e el tatic.cel mai tare tatic sau ceva de genu
- Marley and me :X- ti-l recomaand pentru. o dupa-masa plictisitoare.te scoate din monotonie:X

- xoxo.happy

| Michaela89 a răspuns:

Scary Movie 3! E bestial!

| mariusxd a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0426592/
nu stiu daca e cea mai tare dar e penala

| Izza_4461 a răspuns:

Bachelor Party Vegas
The Hangoverwinking

| ioana02 a răspuns:

Cursa nebunilor.

| andreea_9276 a răspuns:

Nu stiu... dc? cred ca atunci cand s-au batut 2 tipe in supermarket ( real )

| tazzmania a răspuns:

Ca fata nu sunt sigur daca o sa-ti placa dar eu recomand filmele de la Jackass sunt super in special Jackass 3d si Jackass 3.5

| shadow18 a răspuns:

In puii mei

| mastercat a răspuns:

Eu am vazut o comedie cu pisici pe PETZ.ro sunt cu o multime de pisici care se tot lovesc te chesti.

| davyid a răspuns:

American pie: