| SkittSaysWtf a întrebat:

Care e cel mai vizionat serial de pe Disney Channel? Adica ce serial are cea mai mare audienta. Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| dumiali1998 a răspuns:

Pai, pana acum cred ca cele mai vizionate sunt Magicenii din Waverly Place si Shake it up(ambele au acelasi nivel din punct de vedere al audientei) pe locul 2 ar fi serialul acesta nou cu tipa mulatra parca Bobocii Isteti

5 răspunsuri:
| Cuplacere a răspuns:

Nimeni nu are de unde sa stie lucrul asta sigur decat sa speculeze...

| AndyIQ a răspuns:

Bafta Charlie, Totul pentru dans, Maqgicenii din Wewerly pace.Si cele cu Original Movie.
Bafta!

| MaryD a răspuns:

Sunt multe care se vizioneaza
Bafta Charlie
Magicienii din Waverly Place

Zac si Cody
cred ca unul din acestea

| Tiooo a răspuns:

Magicieni din Waverly placehappy daca te iei dupa statistica deci acesta este! Funda, te rog?

| ChristineChiflă a răspuns:

Cred ca, Phineas&Ferb.

Funda? >; d