| Shark_6601 a întrebat:

Care e episodul vostru preferat si replica din RObotzii?

14 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Ultimul
Replica : Te rog dulce ca o savarina puppy dog eyes ...ar mai fi multe laughing

| Cåpåċεl a răspuns:

Paralelele si un pic din Dulce ca o savarina.happy

| MissyD a răspuns:

Imi plac toate la nebunie laughing dar ador replica aia "vaca grasa grasa vaca autista vaca grasooo!" rolling on the floor mereu le zic asa colegelor cd ma enerveaza si o luam ca pe o gluma laughing [si "ciorbistoo!"] dar ador cu siguranta toate fazele a la RObotzeii, sunt total penale rolling on the floor [ex: stilul Fuuutai, nu fii copac! sau "mediocrule!"rolling on the floor]

| GyeBaek a răspuns:

Replica preferata este "stai dildau,las-o- in pace dildau, bad boy dildau", episodul 6 parale.

| AnaaSb a răspuns:

Paralele
-bai,ciumbarlescop,oare exista roboate?
-poate-i tuica, poate vin, poate -i pipi de rechin
-vaca autista, vaca grasa, grasa vaca, grasa
-jos dildau, badboy dildau
-cand pun mana pe luneta, curat tot de pe planeta
-apasa-l apasa-l apasa-l apasa-l apasa-l apasa-l ( mai incet ) apasa-l
-rachiu de brad simpatic cu gogele de manz
-mai vrei maioneza langa BigMac, puisor?
-dulce ca o savarina...
-sa sugi o ceapa
-ce satana-i mega mucu' asta? Funda?

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Mie imi place mult 6...bad boy dildaulaughing

| MicutzaaPooh a răspuns:

Imi place ep. cand e f.o.c.a bolnav... si replica : "Rachiu de brad simpatic cu gogele de manz" laughing tote sunt amuzante si paralele ...TOATE.

| Rexassj a răspuns:

9 Gin

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Episodul este clar cel cu Bilosul.
Si repluca preferata este acea din bilos cu:du-te direct in *** si ia-l pe *** si bagati-l in*** etc...

| Zeekee a răspuns:

Cand pun ochiul in luneta, curat tot de pe planeta!

| SteauaNordului a răspuns:

Ala cu intrusu e preferatul meu si replica : "sa sugi o ceapa" sau " cand pun ochiu in luneta eu rad tot de pe planeta" sau "cat ai zice moca, te repara foca"

| dreamout a răspuns:

Mie imi place ep 8love struck
"Sunt nebuuuuuuun"
Si cade masina pe manelistlove struckday dreaming
Simt nevoia sa derulez de mii si mii de ori sa vad fazaday dreaming

Oricum toate sunt geniale:d un mic inconvenient: toti cocalari cu replici din Robotzi. exasperanti8-)

| AdriaNNN a răspuns:

Prieten big grin Nu este nici prea vulgar big grin
Defect
Huda rolling on the floor

| bibilika a răspuns:

Episodul preferat e Huda...iar replica "Ciooorbistule"