| SuntFataInPlm a întrebat:

Care e faza cu filmul asta? fifty shades of grey? despre ce e vorba in el? de ce zic uni oameni ca e o porcarie? Nu toti, wtf, nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Uita-te la trailler. E vorba de o fata, care se lasa influentata de un bogatan si face stii tu ce cu el. Dar daca esti curioasa, uita-te ori la film ori la trailler

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Citeste aici si te lamureste! Ca tare greu ii sa dai cautare pe google!
>> http://en.wikipedia.org/wiki/Fifty_Shades_of_Grey

| andreea0722 a răspuns:

Din trailer pare interesant, asta am zis si eu cand am vazut trailerul, dar recent m.am uitat la film si este chiar super naspa, si foarte plictisitor