| shawol a întrebat:

Care e filmul vostru preferat? sau serialul

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Seriale : Pariu cu viata

Filme: Titanic, Avatar, 2012, Harry Potter [ toate partile :d ], Twilight, Exorcismul lui Emilly Rose, The Smurfs. lista poate continuaa laughing

50 răspunsuri:
| AnkuEmil a răspuns:

In timp. jaf la turnu mare.walle.hp 7 part 2 .rio.cars 2

| DmXTeCkTrYs a răspuns:

Iubiri secrete

| oOSaritaOo a răspuns:

Iubiri Secrete :X serial+ Pariu cu Viaţa :X:X:X tot serial happy

| VLΛD a răspuns:

Liar liar / Dexter

| DrunkenRat a răspuns:

Merlin happy

| cosmin333 a răspuns:

American Pie 1, 2, 3,4,5,6,7,8 si din aprilie anul viitor American
Pie Reunion...happy

| JustKiddingBitch a răspuns:

Breaking dawn big grin

| jessyka_9063 a răspuns:

Seriale:pretty little liars, pariu cu viata
film:Titanic

| DfakfLaf a răspuns:

The vampire diaries

| shawol explică (pentru JustKiddingBitch):

Doar Breaking Dawn? Celelalte filme Twilight?

| shawol explică (pentru DfakfLaf):

Si mie imi place happy

| RisaSomerhalder24 a răspuns:

Toate partile din Twilight ele sunt: { Twilight, New Moon, Eclipse si Breaking Dawn } :X

| Adde396 a răspuns:

Twilight, Gossip Girl...

| shawol explică (pentru Aηdεεε):

Avem multe in comun... si mie imi place Harry Potter (am vazut toate filmele si am citit si cartile) dar nu sunt sigura de avatar... imi poti spune putin despre el?

| TenZo a răspuns:

Un film care mi-a placut in mod deosebit a fost Inchisoare ingerilor(The Shawshank Redempion) Un film care merita toata atentia, uita-te la el si dupa aia o sa te hotarasti cu funda tongue

| shawol explică (pentru Adde396):

Gossip Girl? nu am auzit multe pareri bune despre filmul asta.d

| vladmR a răspuns:

Thick as thieves parca

| Aηdεεε a răspuns (pentru shawol):

Avatar spune povestea unui veteran de razboi pe nume Jake, care este trimis intr- o colonie umana pe o planeta indepartata numita Pandora. Scopul acestei baze este de a extrage si de a folosi cat mai multe dintre resursele minerale foarte numeroase ale planetei. Dupa o serie de evenimente ce-i arata cu adevarat cine e de partea dreptatii, Jake ajunge sa se lupte alaturi de rasa bastinasilor Na'vi chiar impotriva oamenilor. Oamenii au creat o tehnologie cu care ei pot sa posede corpurile bastinasilor, preluand astfel controlul acestora, folosindu-le drept avatare.

Ti.l recomand!

| BiaaMikaleson a răspuns:

Filmul preferat e Twilight (twilight; new moon; eclipse, breaking dawn) si serial nu prea am preferat.

| shawol explică (pentru TenZo):

Ai dreptate... chiar nu stiu cui sa i dau funda. Help?

| Adde396 a răspuns (pentru shawol):

Parerile sunt impartite... gusturile nu se discuta. mie mi.a placut happy

| shawol explică (pentru Aηdεεε):

Ok o sa l vad (m ai facut curioasa) happy

| shawol explică (pentru Adde396):

Dar e impartit pe episoade?

| Aηdεεε a răspuns (pentru shawol):

Un singur film. Dureaza 162min happy

| Aηdεεε a răspuns (pentru Aηdεεε):

A scuzerolling on the floor. am crezut ca e pentru minelaughing))

| Lacoste a răspuns:

Filmul meu preferat e The lord of the ring si ca serial imi place mult Two and a half man.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma puteti ajuta raspunzand la o intrebare? (http://www.TPU.ro/......refer-la/)

| justagirl2 a răspuns:

Forever strong(f frumos si emotionant), Harry potter, Lord of the rings, The others, Interviu cu un vampir/ Supernatural, The Vampire diaries

| Adde396 a răspuns (pentru shawol):

E serial. e mai mult pentru fetehee hee