| iiPuffy a întrebat:

Care este serialul vostru preferat? Dar filmul?

11 răspunsuri:
| Rose3 a răspuns:

Serialul preferat:The vampire diaries.
Film preferat: friends with benefits:d

| didi12 a răspuns:

Serial: Pretty Little Liars
Film: poate suna banal, dar ador Titanic :X

| ThisSummerIsZu a răspuns:

Serial preferat : Spartacus si 2 Barbati si jumatate
Film preferat:. mai multe Exorcizarea lui Emily Rose, Avatar, 2012, Project X...

| DeepInDarkness a răspuns:

Serial: Pretty Little Liars.
Film: The Proposal.
:X

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Serialul meu preferat e "Grey's Anatomy", iar filmul...hmm..."(500)Days of Summer"!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wau, cele italiene (Miracole, Elisa di Rivombrosa, Orgolii si un serial spaniol(Vaporul)!
Imi place si Stapanul animalelor, urmaresc uneori si Printre oameni.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Serialul preferat e House M.D iar filmul preferat e de fapt 3, şi anume Trilogia LotR.

| Byebye14 a răspuns:

The vampire diaries : X

| shtefy a răspuns:

Serial preferat nu am doar unul, imi place Chuck, Scrubs, Cougar town, Big Bang theory...nu imi vin altele in minte.
Si filme preferate din nou nu am doar unul, imi plac in general comediile lui Martin Lawrence, jim Carrey, jason Statham...happy

| iiPuffy explică (pentru shtefy):

Si mie imi plac filmele cu Jim Carrey. happy

| Gaara5846 a răspuns:

Seriale preferate: Merlin si Stapanul fiarelor
film preferat : Desert Heat