| shawol a întrebat:

Care e filmul vostru preferat? sau serialul

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Seriale : Pariu cu viata

Filme: Titanic, Avatar, 2012, Harry Potter [ toate partile :d ], Twilight, Exorcismul lui Emilly Rose, The Smurfs. lista poate continuaa laughing

| shawol explică (pentru Aηdεεε):

Avem multe in comun... si mie imi place Harry Potter (am vazut toate filmele si am citit si cartile) dar nu sunt sigura de avatar... imi poti spune putin despre el?

| Aηdεεε a răspuns (pentru shawol):

Avatar spune povestea unui veteran de razboi pe nume Jake, care este trimis intr- o colonie umana pe o planeta indepartata numita Pandora. Scopul acestei baze este de a extrage si de a folosi cat mai multe dintre resursele minerale foarte numeroase ale planetei. Dupa o serie de evenimente ce-i arata cu adevarat cine e de partea dreptatii, Jake ajunge sa se lupte alaturi de rasa bastinasilor Na'vi chiar impotriva oamenilor. Oamenii au creat o tehnologie cu care ei pot sa posede corpurile bastinasilor, preluand astfel controlul acestora, folosindu-le drept avatare.

Ti.l recomand!

| shawol explică (pentru Aηdεεε):

Ok o sa l vad (m ai facut curioasa) happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru shawol):

Si eu iubesc Harry Potter.Sunt o mare fana a genului fantastic; tot ce se incadreaza in acest gen imi place.

Iti dau o lista cu filmele mele preferate:
Harry Potter
Twilight
The Lord Of The Rings
Pirates of the Caribbean
The Pan Labirinth
Titanic
A Walk To Remember

acestea imi vin momentan in minte.VIZIONARE PLACUTA!winking

| shawol explică (pentru anonim_4396):

Mersi happy

50 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Forever strong(f frumos si emotionant), Harry potter, Lord of the rings, The others, Interviu cu un vampir/ Supernatural, The Vampire diaries

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Filmul meu preferat este un film nu foarte cunoscut in Romania, numit Tin Man. Continutul nu are legatura cu titlul, este un film fantastic de neuitat ce e impartit in trei parti. Eu l-am vazut la TV mai de mult, si am fost impresioanata, dar abia l-am gasit pe net, doar cu prima parte subtitrata. Ti-l recomand, este o poveste care dovedeste ca dragostea invinge raul. Iar serialul preferat..., eh, Dark Angel, desigur tongue. Este un serial captivant SF.
O zi frumoasa big grin.

| DrunkenRat a răspuns:

Merlin happy

| TenZo a răspuns:

Un film care mi-a placut in mod deosebit a fost Inchisoare ingerilor(The Shawshank Redempion) Un film care merita toata atentia, uita-te la el si dupa aia o sa te hotarasti cu funda tongue

| shawol explică (pentru TenZo):

Ai dreptate... chiar nu stiu cui sa i dau funda. Help?

| Lacoste a răspuns:

Filmul meu preferat e The lord of the ring si ca serial imi place mult Two and a half man.

| AndraTpu a răspuns:

Grey's Anatomy si The new adventures of old Christine.

| DiamondEyes a răspuns:

Seriile Twilight :X

| DfakfLaf a răspuns:

The vampire diaries

| shawol explică (pentru DfakfLaf):

Si mie imi place happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Iubiri Secrete :X serial+ Pariu cu Viaţa :X:X:X tot serial happy

| VLΛD a răspuns:

Liar liar / Dexter

| jessyka_9063 a răspuns:

Seriale:pretty little liars, pariu cu viata
film:Titanic

| Bonotralalala a răspuns:

Seriale: Pariu cu viata
Filme:Titanic,Twilight,Tantalaul si gogomanul, Cangurul Jack, B.D. la munte si la mare, etc.big grin

| AnkuEmil a răspuns:

In timp. jaf la turnu mare.walle.hp 7 part 2 .rio.cars 2

| Geanynna a răspuns:

Serialul Pretty Little Liars =p~. serial cu/despre adolescenti foarte interesant :-x

| vladmR a răspuns:

Thick as thieves parca

| Adde396 a răspuns:

Twilight, Gossip Girl...

| shawol explică (pentru Adde396):

Gossip Girl? nu am auzit multe pareri bune despre filmul asta.d

| Adde396 a răspuns (pentru shawol):

Parerile sunt impartite... gusturile nu se discuta. mie mi.a placut happy

| shawol explică (pentru Adde396):

Dar e impartit pe episoade?

| Aηdεεε a răspuns (pentru shawol):

Un singur film. Dureaza 162min happy

| Aηdεεε a răspuns (pentru Aηdεεε):

A scuzerolling on the floor. am crezut ca e pentru minelaughing))

| Adde396 a răspuns (pentru shawol):

E serial. e mai mult pentru fetehee hee

| shawol explică (pentru Aηdεεε):

Nu i nimic... bine ca m ai informat big grin

| Aηdεεε a răspuns (pentru shawol):

laughing. stali linistita happy [ ma bucur ca te.am ajutat ]

| Adde396 a răspuns (pentru shawol):

Da... e serial, mai mult pentru fetehee hee

| shawol explică (pentru Adde396):

laughing Mi am dat seama doar de aia se cheama Gossip GIRLwinking

| JustKiddingBitch a răspuns:

Breaking dawn big grin

| shawol explică (pentru JustKiddingBitch):

Doar Breaking Dawn? Celelalte filme Twilight?

| cosmin333 a răspuns:

American Pie 1, 2, 3,4,5,6,7,8 si din aprilie anul viitor American
Pie Reunion...happy

| BiaaMikaleson a răspuns:

Filmul preferat e Twilight (twilight; new moon; eclipse, breaking dawn) si serial nu prea am preferat.

| DmXTeCkTrYs a răspuns:

Iubiri secrete

| blackandyellow a răspuns:

Serial; Pariu cu viata si iubiri secrete

Film; Titanic pentru ca este un film emotionat si imi place mult(filmul preferat)big grin
Horror-paranomalactiviti 1 2+3big grin
Comedie; Little manbig grin big grin

| Karelia123 a răspuns:

Jocul seductiei acasatv

| Grimmjow a răspuns:

Serial : Supernatural
Film : Saw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma puteti ajuta raspunzand la o intrebare? (http://www.TPU.ro/......refer-la/)

| Aηdεεε a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersii love struck

| shawol explică (pentru Aηdεεε):

Cu placere :*

| TenZo a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot sa iti spun ca e un film reusit si are un subiect unuic din cate am vz in el este vorba despre vampirii care se transforma peste noapte in cetateni normali ca toti ceilalti cu ajutorul unui om de ştiinţă japonez care a inventat sângele sintetic. Mai bine te las sa te uiti la film ca daca til povestesc eu nu mai are rost sa iti pierzi timpu. Merita sa il vizionezi mai ales ca joaca niste actori foarte buni (Stephen Moyer, Alexander Skarsgård, Anna Paquin etc ) Vizionare placuta

| shawol explică (pentru TenZo):

Mersi

| RisaSomerhalder24 a răspuns:

Toate partile din Twilight ele sunt: { Twilight, New Moon, Eclipse si Breaking Dawn } :X

| gionel a răspuns:

In time si Twilight sunt tari.The vampire diaries.

| serialefs a răspuns:

Cele mai noi seriale online le puteti vedea pe http://seriale.filmeseriale.eu