| Ryuuzuka a întrebat:

Care este filmul /serialul vostru preferat big grin?

Răspuns Câştigător
| Helloimys a răspuns:

Simplu al tau e legegendele palatului:printul jumong iar al meu giuvaierul palatului(funda!)

17 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Sunt multe laughing) Dar in acest moment filmul " Blind " si serialul " The Vampire Diaries".

| xlollypop a răspuns:

The vampire diarias

| JiHyun a răspuns:

1.Filmul:The Art of Seduction(korean movie 2005, e cu actorul principal din jumong)
2. 49days

| Classy a răspuns:

Anatomia lui Grey. Just love it ♥

| Tweetymrrr a răspuns:

Certurile între colegele mele se pun, nu? E mai amuzant ca orice altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urzeala tronurilor, Battlestar Galactica, X-files si Spartacus, ca seriale.
Plus Californication si Anturaj. Plus Blue Planet de pe BBC. Plus MILF si BangBross Auditions de pe Hustler TV. Astea momentan ar fi serialele de anul asta.
Ca filme nu mai zic nimic, ca n-am timp sa ma uit la toate prostiile.

| Ramo137 a răspuns:

NARUTO! este seriall preferat xD

| Kyrie a răspuns:

Edward Scissorhands
Adventures of Pluto Nash
Black Knight
Lord of The Rings
Harry Potter
Jumanjii
Never Ending Story
Batman Dark Knight
Shrek
Ghost Busters
Superman (ala clasic)
Twilight
Toy Story
Peter Pan
Tinker Bell
Beetlejuice

s.a, eeh? tongue

| DoOdO a răspuns:

Filmu` preferat - Last Song
Serialu` preferat- Dr. House

| Iubibila01 a răspuns:

Iubiri secrete

| RoxyAngelPink a răspuns:

Pariu cu viata s.a.

| biiannkaa a răspuns:

The Vampire Diaries

| Mally_7411 a răspuns:

Supernatural

| Mihnea_2650 a răspuns:

Mie imi place foarte mult ca serisl How I met your mother si Family Guy
Sunt geniale big grin

| mariuseu12 a răspuns (pentru Mihnea_2650):

How i mwt your mother e cel mai bestial serial laughing

| Vidas_Ciki_1988 a răspuns:

Breaking bad

| hahahaha22 a răspuns:

Mie imi place foarte mult anatomia lui grey.il recomand la tuturorhappy