| OHmyGosh a întrebat:

Care e partea voastra preferata din"Ramona and Beezus"? Cine are ca mine, funda!

7 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Cand ii coloreaza masinahee hee sau cand se duc dupa Ramona s-o aduca inapoi. cand pleaca ea de acasa.

| Biby a răspuns:

Buna!
Mie imi place aia in care Selena adica Beezus bea limonada cu albina.laughing
App. Sell este idolul meu.love strucklove strucklove struck

| Biby a răspuns:

Atunci cand...Beezus este impreuna cu Ramona cand le-a murit pisoiul?

| OHmyGosh explică:

Pana acum, nimeni nu are ca mine.
Partea mea preferata e cu SEL(Beezus)... Dar nu spun.Sa vedem ce ziceti voi.

| OHmyGosh explică:

Nu...altceva.nu este de ras.

| OHmyGosh explică:

Nulaughing.
Pana acum nimeni nu are ca mine.

| iLovedYou96 a răspuns:

Pai... cand o invatat-o Ramona pe sora ei mai mica sa scoata limba si mama ei spune ca nu mai trebuie sa cheme o bona sau ceva de genu, cand o cazut vopsele pe masina, cand Ramona o dat foc la mancarea de pe aragaz, cand o stat agatata de alea din curtea scolii cu capul in jos(a fost chiar la inceput), cand si-o spart oul ala in cap in cantina scolii si multe altele! laughinglaughinglaughinglaughing imi dai te rog funda?